kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Mercedes-Benz VANEO 1.9 benzine Viti 2003 , 2.600 Euro

  Karburanti: BenzinNgjyra.....: bluKamjo......: manualFtohja......: KondicionerFuqia KW..: 74KM..........: 188767MERCEDES VANEO VITI 2003 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR. MOTOR 1.9 BENZINEME KONDICIONER. XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKEGOMA TE REJA . IDEALE PER IMPJANT GAZIGATI PER TARGA Cel. : 0676429260
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171124_151817.jpg
S: 206
Madhesia: 47.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171124_151703.jpg
S: 88
Madhesia: 46.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171124_151800.jpg
S: 88
Madhesia: 39.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171124_151837.jpg
S: 93
Madhesia: 50.3 KB