kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Mercedes-Benz VANEO 1.9 benzine Viti 2003 , 2.600 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: blu
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 74
  KM..........: 188767

  MERCEDES VANEO VITI 2003 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR. MOTOR 1.9 BENZINE
  ME KONDICIONER. XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
  GOMA TE REJA . IDEALE PER IMPJANT GAZI
  GATI PER TARGA

  Cel. : 0676429260
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171124_151817.jpg
S: 193
Madhesia: 47.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171124_151703.jpg
S: 82
Madhesia: 46.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171124_151800.jpg
S: 82
Madhesia: 39.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171124_151837.jpg
S: 87
Madhesia: 50.3 KB