devinf.com
Katalogu i Pronave 2019


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart (ID 0580)Tirane, jap me qera bar-resorant Kati 1, 200 m² 1.200 Euro (Rruga Komuna e parisit)

  Zona/Rruga : Rruga Komuna e parisit

  Bar-restorant me qira 2 kate.
  Eshtė i mobiluar tėrėsisht, me njė kuzhinė tė plotė dhe ka njė furre me dru pėr pica.
  Ėshtė i shtruar me parket brenda.
  Ka dy hapsira me tavolina jashtė, dhe 3 tualete.

  Per me shume klikoni link-un:http://eaglesestate.com/sq/property/...tirana/id-0580


  Cel. : +355672033999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171113-WA0018.jpg
S: 549
Madhesia: 31.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171113-WA0025.jpg
S: 599
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171113-WA0024.jpg
S: 446
Madhesia: 22.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171113-WA0011.jpg
S: 468
Madhesia: 26.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171113-WA0021.jpg
S: 495
Madhesia: 37.7 KB  


  EAGLES ESTATE
  Rruga: "Rruga Bill Klinton Vila nr2 Tirane, Albania"
  Kontakt: 067 20 33 999
  Email: info@eaglesestate.com
  Web: www.eaglesestate.com