Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shes komplete kolltuqesh dhe karrige per lokal

  Shes komplete 7 komplete kolltuqe ku 3 jane cope +4 enkilit + pupa ,16 karrige dhe 6 tavolina per lokale!Me cmim ofert 120.000 i diskutushem 069684744

  Cel. : 069684744
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0918.jpg
S: 188
Madhesia: 23.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0915.jpg
S: 115
Madhesia: 50.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0912.jpg
S: 103
Madhesia: 36.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0913.jpg
S: 105
Madhesia: 26.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0914.jpg
S: 105
Madhesia: 61.8 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu