Albacall
Kliko
Apliko Tani, Kliko Ketu

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune TELEMARKETING ne gjuhen italiane!!

  On Marketing -Kerkon Urgjent Operator per gjuhen Italiane !!

  Nese je i afte ne komunikim , behu dhe ti, pjese e nje kompanie serioze!Jemi ne kerkim te njerezve te vlefshem dhe ambicioz!!  Cfare kerkohen :
  - Italisht niveli mesatar
  - Disponibilet FullTime
  - Perkushtim ne pune
  - Aftesi te mira komunikimi


  Cfare ofrohen:

  -
  Pagesa + bonuse ditore/javore duke filluar nga 500 EURO
  - Trajnime te Vazhdushme

  - Ambiente komode


  - Kontrate sipas Ligjeve Shqiptare te punesimit

  - Vleresim ne baze te performances


  Te interesuarit te kontaktojne (dergojne CV) ne adresen e poshtshenuar:
  Email on.hr2017@gmail.com

  TELEFON 0698965956
  Adresa: Unaza e RE, Astir, Tirane  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: download.jpg
S: 254
Madhesia: 10.2 KB