OnCall -Kerkon Operator/Agent me dispnibilitet Full-Time per gjuhen Italiane

Nese je i afte ne komunikim, ke eksperience te meparshme ne Tele Marketing, behu dhe ti, pjese e nje kompanie serioze!


Eksperienca e meparshme perben avantazh!

Ne jemi njė kompani nė rritje dhe qė kėrkon tė sjellė nė vete njerėz tė vlefshėm dhe profesional,


njerėz me ambicie dhe qė duan tė rriten dhe tė fitojnė.


Cfare kerkohen :
- Italisht niveli mesatar
- Disponibilet FullTime
- Perkushtim ne pune
- Aftesi te mira komunikimi


Cfare ofrohen:
- Pagesa 400 Euro + bonuse ditore/javore
- Ambiente komode
- Kontrate sipas Ligjeve Shqiptare te punesimit
- Vleresim ne baze te performances


Te interesuarit te kontaktojne (dergojne CV) ne adresen e poshtshenuar:
Email on.hr2017@gmail.com


Adresa: Unaza e RE, Astir