kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion Super Mercedes Benz E Klass Body Kit AMG (Individual)

  Body Kit AMG E55 e fabrikes Stuttgart, Baden-Württemberg.
  Engine -270 Cdi Nafte, 177hp, 2685 cc, Km 206 mije,
  Automat Steptronic
  Goma 35/30/R19 DHE 45/35/R19 SPORT CONTINETAL 3
  Ferrota qeramike
  Disqe 19she origjinale AMG.
  Grile Pdf me pllake.
  Amortizim komod : Jastik Ajri
  Navi Multimedia i madh.
  Parainstalim Navigatori ne bagazh.
  Drita Neon interiori.
  Timon Druri multifunksjonal,
  PIlot Automatik,
  Limitator Shpejtesie,
  Klima 4 zona, Display Digital.
  Sedilje ( para/ mrapa) ngrohje/ftohje , fryrje automatike, levizje automatike te shpines ndjenjes se poshtme dhe kokave.
  Ganxhe rimorkjuese e levizshme automatike,
  Pasqyra e qendrore, sistem antiverbuese,Drita Leximi, Sistem Home link per hapjen dhe mbylljen deri ne 3 dyer garazhdi.
  Pasqyrat anesore me mbyllje qendrore, ngrohje, sistem antiverbimi, drite poshte.
  Diota feneret e pasem dhe bishti.
  Drita xenon me sistem pershendetes dhe follow me home, Sistem Larje per feneret para,
  Pragu i dyerve me drite poshte deres.
  Sensor parkimi para/ mbrapa
  Sensor shiu
  Sensor drite
  Keyless Go pakete e plote Dyert dhe Buton Start and Go pa ēels
  Xhama me refleks blu
  Kompresor gomash
  Nokia biznes 6310 i inkorporuar.
  Taksa te prera deri ne 20 Janar 2019
  I mbajtur gjithmone ne garazhd nentokesor.
  Makine e dyte, 1 perdorues, jo duhan pires.
  I Gatshem per cdo kontroll ne servise te liēensuar.

  Kontakt : Andi
  Mob :0682055343
  Ēmimi: 9000€
  Faleminderit per kohen tuaj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 042.jpg
S: 1053
Madhesia: 23.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_2017-12-28-20-35-55.jpg
S: 488
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171018_110856-1.jpg
S: 794
Madhesia: 32.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-12-28 07.23.38.jpg
S: 619
Madhesia: 58.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20161210_221309.jpg
S: 555
Madhesia: 17.5 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu