kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion Super Mercedes Benz E Klass Body Kit AMG (Individual) 7800€

  Body Kit AMG E55 e fabrikes Stuttgart, Baden-Württemberg.

  Engine -270 Cdi Nafte, Km 206 mije,

  Automat

  Goma 35/30/R19 DHE 45/35/R19 SPORT CONTINETAL 3

  Ferrota qeramike

  Disqe 19she AMG

  Grile Pdf

  Amortizim komod : Jastik Ajri


  Navi Multimedia i madh.
  Parainstalim Navigatori ne bagazh.

  Drita Neon interiori.

  Timon Druri multifunksjonal,

  PIlot Automatik,

  Klima 4 zona, Display Digital.


  Sedilje :( para/ mrapa) ngrohje/ftohje , fryrje automatike, levizje automatike te shpines ndjenjes se poshtme dhe kokave.

  Ganxhe rimorkjuese automatike,

  Pasqyra e qendrore, sistem antiverbuese, drita leximi.

  Pasqyrat anesore me mbyllje qendrore, ngrohje, sistem antiverbimi, drite poshte.

  Diota feneret e pasem
  Sistem Larje per feneret para,

  Home link 3 dyer garazhdi.


  Pragu i dyerve me drite poshte deres.

  Sensor parkimi para/ mbrapa

  Sensor shiu

  Sensor drite

  Keyless Go pakete e plote Dyert dhe Buton Start and Go pa ēels

  Xhama me refleks blu


  Kompresor gomash

  Nokia biznes 6310 i inkorporuar.

  Taksa te prera deri ne 27 Dhejtor 2019

  I mbajtur gjithmone ne garazhd nentokesor.
  Makine e dyte, 1 perdorues, jo duhan pires.
  I Gatshem per cdo kontroll ne servise te liēensuar.

  Kontakt :0682055343
  Ēmimi: 7800€
  Andi.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 042.jpg
S: 405
Madhesia: 23.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_2017-12-28-20-35-55.jpg
S: 143
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171018_110856-1.jpg
S: 327
Madhesia: 32.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-12-28 07.23.38.jpg
S: 181
Madhesia: 58.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20161210_221309.jpg
S: 146
Madhesia: 17.5 KB