Kliko

 1. Standart Mercedes Benz E Klass Body Kit AMG (Individual)

  Body Kit AMG E55 e fabrikes Stuttgart, Baden-Württemberg.Engine -270 Cdi Nafte, 177hp, 2685 cc, Km 206 mije,Automat SteptronicGoma 35/30/R19 DHE 45/35/R19 SPORT CONTINETAL 3 Ferrota qeramikeDisqe 19she origjinale AMG. Grile Pdf me pllake.Amortizim komod : Jastik AjriNavi Multimedia i madh.Parainstalim Navigatori ne bagazh.Ambient light ne interiorTimon Druri multifunksjonal,PIlot Automatik,Limitator Shpejtesie,Klima 4 zona, Display Digital.Sedilje ( para/ mrapa) ngrohje/ftohje , fryrje automatike, levizje automatike te shpines ndjenjes se poshtme dhe kokave.Ganxhe rimorkjuese e levizshme automatike,Pasqyra e qendrore, sistem antiverbuese,Drita Leximi, Sistem Home link per hapjen dhe mbylljen deri ne 3 dyer garazhdi.Pasqyrat anesore me mbyllje qendrore, ngrohje, sistem antiverbimi, drite poshte.Diota feneret e pasem dhe bishti.Drita xenon me sistem pershendetes dhe follow me home, Sistem Larje per feneret para,Pragu i dyerve me drite poshte deres.Sensor parkimi para/ mbrapaSensor shiuSensor driteKeyless Go pakete e plote Dyert dhe Buton Start and Go pa ēelsXhama me refleks bluKompresor gomashNokia biznes 6310 i inkorporuar.Taksa te prera deri ne 20 Janar 2021I mbajtur gjithmone ne garazhd nentokesor.Makine e dyte, 1 perdorues, jo duhan pires.I Gatshem per cdo kontroll ne servise te liēensuar.Kontakt : AndiMob : 0672000692Ēmimi: 9000€ Faleminderit.
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 042.jpg
S: 1217
Madhesia: 23.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_2017-12-28-20-35-55.jpg
S: 624
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171018_110856-1.jpg
S: 1004
Madhesia: 32.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-12-28 07.23.38.jpg
S: 758
Madhesia: 58.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20161210_221309.jpg
S: 695
Madhesia: 17.5 KB