kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Silvester - Hotel Alpina 4* - 2 netė - €132 dhe 3 netė - €168 pėr pers 132 Euro

  - Hotel Alpina 4* - 2 netė - €132dhe 3 netė - €168 pėr person nė dhomė dyshe.
  Nė pagesė pėrfshihen:
  1. Akomodim nė hotel per 2 dhe 3 netė qėndrimi;
  2. Mėngjeset pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;
  3. Darka speciale e Vitit tė Ri (Pijet nuk jane tė pėrfshira);
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: winter-1127201_960_720.jpg
S: 33
Madhesia: 33.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu