Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Silvester Hotel Radika 5* - 3 netė - €329 pėr person nė dhomė dyshe. 329 Euro

  Maqedoni

  Viti i Ri nė Mavrovė:
  Mbėritja mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 2 netė. Darka Speciale e Vitit te Ri.
  - Hotel Lodge 3* - 2 netė - €109 dhe 3 netė - €149 pėr person nė dhomė dyshe.
  Nė pagesė pėrfshihen:
  1. Akomodim nė hotel per 2 dhe 3 netė qėndrimi;
  2. Mėngjeset pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;
  3. Darka speciale e Vitit tė Ri (Pijet nuk jane tė pėrfshira) (Tek Bistra);
  4. Pėrdorimi Falas i Pishinės sė Brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnes.

  - Hotel Sport 3* - 2 netė - €119dhe 3 netė - €159 pėr person nė dhomė dyshe.
  Nė pagesė pėrfshihen:
  1. Akomodim nė hotel per 2 dhe 3 netė qėndrimi;
  2. Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;
  3. Darka speciale e Vitit tė Ri (Pijet nuk jane tė pėrfshira) (Tek Bistra);
  4. Pėrdorimi Falas i Pishinės sė Brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnes.

  - Hotel Bistra 4* - 2 netė - €139dhe 3 netė - €194 pėr person nė dhomė dyshe.
  Nė pagesė pėrfshihen:
  1. Akomodim nė hotel per 2 dhe 3 netė qėndrimi;
  2. Mėngjeset pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;
  3. Darka speciale e Vitit tė Ri (Pijet nuk jane tė pėrfshira);
  4. Pėrdorimi Falas i Pishinės sė Brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnes.

  - Hotel Alpina 4* - 2 netė - €132dhe 3 netė - €168 pėr person nė dhomė dyshe.
  Nė pagesė pėrfshihen:
  1. Akomodim nė hotel per 2 dhe 3 netė qėndrimi;
  2. Mėngjeset pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;
  3. Darka speciale e Vitit tė Ri (Pijet nuk jane tė pėrfshira);

  - Hotel Radika 5* - 3 netė - €329 pėr person nė dhomė dyshe.
  Nė pagesė pėrfshihen:
  1. Akomodim nė hotel per 3 netė qėndrimi;
  2. Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;
  3. Darka speciale e Vitit tė Ri (me pije tė pėrfshira) dhe Darka e 1 Janar;
  4. Muzikė live dhe Argėtim mė datė 31 Dhjetor dhe 1 Janar.
  5. Pėrdorimi Falas i Pishinės sė Brendshme, Sauna, Banjo me avull, Xhakuzi dhe Fitnes.

  Shtesa pėr Transportin me autobus €25

  Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Udhėtimi ėshtė individual


  Kujdes, Hotel Radika shitet VETEM pėr 3 netė.

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SANTOR.jpg
S: 16
Madhesia: 9.6 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu