Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Silvester Maqedoni Viti i Ri nė Mavrovė: Hotel Lodge 3* - 2 netė - €109 dhe 3 netė - €149 pėr person 109 Euro

  Maqedoni

  Viti i Ri nė Mavrovė:
  Mbėritja mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 2 netė. Darka Speciale e Vitit te Ri.
  - Hotel Lodge 3* - 2 netė - €109 dhe 3 netė - €149 pėr person nė dhomė dyshe.
  Nė pagesė pėrfshihen:
  1. Akomodim nė hotel per 2 dhe 3 netė qėndrimi;
  2. Mėngjeset pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;
  3. Darka speciale e Vitit tė Ri (Pijet nuk jane tė pėrfshira) (Tek Bistra);
  4. Pėrdorimi Falas i Pishinės sė Brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnes.

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: winererer.jpg
S: 23
Madhesia: 10.2 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu