kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Tablet Huawei MediaPad T1 7.0- Okazion !!

  Huawei MediaPad T1 7.0
  1 muaj i pėrdorur dhe ėshtė nė gjendje perfekte.

  Sim Card 3G

  Gjendja: 10/10

  Pėr mė shumė info:

  http://www.gsmarena.com/huawei_mediapad_t1_7_0-7307.php

  Ēmimi: 10.000 lek (i padiskutueshėm)

  Cel. : 0682611011
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: huawei pad.jpg
S: 257
Madhesia: 20.5 KB