devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m² 43.000 Euro (Yzberisht

  Zona/Rruga : Yzberisht , rruga Qelqit

  Okazion !!!
  Shitet Aprtament ne zonen e Yzberishtit.
  Kompleksi Derven shpk.
  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me punime teper cilesore
  dhe me nje adminstrim shume te mire.
  Ky aprtament organizohet me dy dhoma gjumi , nje sallon ,
  koridor , tualet dhe ballkon.
  Sperfaqia totale e aprtamentit eshte 90.0 m2
  Siperafqia e brendshme eshte 84.3 m2 .
  Me certifikat pronesie * Hipotek *
  Per me teper informacion mund te na kontaktoni
  ne telefon , mund te dergoni dhe sms ne numerin e
  tel: 00 39 338 5613743
  Ose mund te na shkruani dhe ne • WhatsApp •
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_3892.jpg
S: 441
Madhesia: 60.8 KB