kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Faqe Interneti per Biznes ne Tirane

  Te nderuar Zonja dhe Zotrinje,
  Miqesishte deshirojme tiu ofrojme sherbimin tona te reja.

  Zhvillimi dhe dizenjimi i faqeve tė Internetit (Hostim+Domain shqiptare+Seo Pagerank +Marketing Facebook Google Adwords, Twiter)

  Si procedohet :

  Ne ose ju tregojme dizajnin dhe behet pagesa prej 150 euro parapagim dhe fillohet nga puna kur perfundon faqja dhe ju ngeleni te kenqur behet pagesa tjeter.

  Faqja e internetit ėshtė pasqyra e vėrtetė e biznesit tuaj!

  Ju mund tė promovoni dhe tė bėni tė njohur mė gjerėsisht biznesin tuaj me anė tė njė faqeje interneti. Kompania FaqeInterneti ju ofron mundėsinė e ndėrtimit tė faqes sė internetit pėr kompaninė / biznesin tuaj me ēmimet mė tė mira krahasuar me kompanitė e tjera qė ofrojnė kėtė shėrbim. Nėse tashmė nuk e keni njė faqe interneti pėr biznesin tuaj, na kontaktoni qė tė flasim pėr kėtė. Nėse e keni njė faqe, por, pėr ēfarėdo arsyeje nuk jeni i kėnaqur, na kontaktoni qė tė kujdesemi ne pėr faqen tuaj.

  Qėllimi ynė kryesor pėr ju si klient ėshtė krijimi i njė web-faqeje profesionale, praktike dhe lehtėsisht tė pėrdorshme nga klientėt tuaj aktualė dhe ata potencialė, si dhe paraqitja e qartė e mesazhit tuaj drejtuar vizitorėve.

  Jemi mė tė mirėt dhe mė tė lirėt, nėse gjeni mė mirė dhe mė lirė, ne jua bėjmė njė faqe pa para.

  Mė poshtė po ju paraqesim nė mėnyrė tė detajuar ofertat tona:

  "Fillestare" 199 € nga 299 € -33%
  "Biznes" 299 € nga 399 € -25%
  "Profesionale" 399 € nga 499 € -20%

  Shėrbimet tona pėr faqe tė internetit sipas standardeve mė tė larta dhe teknologjive mė tė fundit, ofrohen pėr koorporata, biznese komerciale, organizata tė mesme e tė vogla, si dhe pėr individė tė ndryshėm.

  Faqe Interneti ėshtė gjithashtu nė gjendje tė ofrojė Optimizimin nė motorėt e kėrkimit, statistika tė ndryshme mbi vizitorėt nė faqen tuaj dhe marketing nė rrjetet sociale: Facebook, Twitter.

  Kurrė mos hezito tė na kontaktosh pėr tė marrė njė ofertė nga ne.

  Bashkepuntorėt qė sjellin faqe interneti do shpėrblehen me 30 Euro+perqindje(%)

  Disa nga punimet e Fundit te Studio Faqe Interneti:

  http://www.arberiatv.al/ Faqe Lajme Informative me lajme nga vendi dhe bota
  http://www.ebay-njoftime.al Program per publkimin e njoftime sipas vendodhjes dhe kohe limit
  http://www.publeaks.al/ Faqe Denoncuese, informative dhe gjurmuese
  http://wifi-net.al/index.php Faqe ISP
  http://www.larjetapetesh.al/ Kompani larje tapetesh
  http://www.respublica.org.al/ Faqe organizate joqeveritare
  http://www.urbangeco.com/ Kompani qe prodhon lende bituminoze per rruget
  http://www.faqeinternet.al Studio Faqe Interneti
  http://www.ofertalive.al Faqe per te publikuar oferta e fundit nga rajoni me Gelocation.

  Gjithashtu ne shitje programet:

  1. BILANC I THJESHTE
  2. App per Android dhe IOS
  3. Program per fotografet per menaxhimin e modeleve.
  4. Program per menxhimin e shitjeve online ne Amazona dhe Ebay.
  5. Program per menaxhimin e logjistikes.
  6. Ofrojme server duke filluar nga 10 euro/muaj


  Per pyetje te pyetje qendron znj Manushaqe Teli ne dispozicion ne faqeinternet@gmail.com .

  Me respekt,

  Stafi i Kompanisė Faqe Interneti
  Mobile:
  0697963072
  E-mail: faqeinternet@gmail.com
  Web: www.faqeinternet.al

  www.ofertalive.al
  www.ebay-njoftime.al

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ndertimfaqeinternetinetirane.jpg
S: 19
Madhesia: 18.4 KB