kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Metoda mė inovative pėr gjetje tė punės

  Metoda mė inovative pėr gjetje tė punės

  A po kėrkoni punėn qė ju e dėshironi, atėherė regjistrohuni nė Panairin Kombėtar Virtual tė Punėsimit 2017, i cili do tė mbahet mė 12,13 dhe 14 Dhjetor 2017 nga ora 9:00-16:30.
  Duke u regjistruar pėr kėtė ngjarje tė punėsimit ju do tė:
  Zbuloni mundėsi tė reja tė punėsimit nga punėdhėnėsit kryesorė qė janė tė etur tė punėsojnė njerėz si ju!
  Lidhu drejtpėrdrejt me rekrutuesit pėrmes bisedave online, metodė mė e lehtė dhe mė efektive sesa goditja e butonit 'Aplikoni Tani'.
  Ndėrtoni rrjetin tuaj duke vazhduar bisedat me rekruterėt edhe pas pėrfundimit tė ngjarjes.

  Me shume kliko: http://panairi.portalpune.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pp-punedhenes.jpg
S: 69
Madhesia: 28.8 KB