devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 82 m² 68000 Euro (PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO)

  Zona/Rruga : PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

  SHES APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE 82 M2 NETO, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO.APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE DHE NDODHET NE KATIN E 2(1 BANIM) TE NJE PALLATI ME ASHENSOR.SHITET 68000 EURO.CMIMI NUK DISKUTOHET.

  Cel. : 00355682812116
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01350.jpg
S: 47
Madhesia: 25.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01351.jpg
S: 42
Madhesia: 30.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01352.jpg
S: 44
Madhesia: 22.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01353.jpg
S: 41
Madhesia: 21.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01355.jpg
S: 41
Madhesia: 28.7 KB