Zona/Rruga : PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

SHES APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO.APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE DHE NDODHET NE KATIN E 2 TE NJE PALLATI ME ASHENSOR.SHITET 65000 EURO.CMIMI NUK DISKUTOHET.

Cel. : 00355682812116