Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Sisteme Ngrohje Suedeze 200 Euro

  Sisteme Ngrohje Suedeze
  Zona/Rruga : Tirane;Unaza e re prane mbikalimit

  #TegoRoundline per here te pare ne Shqiperi.Sisteme ngrohje Suedeze me konsum te ulet energjie...(70% kurseni energji elektrike).Nuk e than ajrin,nuk e djeg oksigjenin dhe pluhurat.Me garanci 2 vjecare. •Kontaktoni• Tel:0035544327807. Cel:355672162800 ●Per me shume info rreth produkteve mund te vizitoni website qe ndohet me poshte. •www.tego.al

  Cel. : 0035544327807
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1509995722076.jpg
S: 268
Madhesia: 24.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1509995723992.jpg
S: 185
Madhesia: 39.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1509995729479.jpg
S: 189
Madhesia: 18.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1509995720258.jpg
S: 194
Madhesia: 14.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1509999283632.jpg
S: 180
Madhesia: 31.2 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu