devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera Vile 3+1+A+BLK Kati 2, 400 m² 80.000 Leke ish porcelani blloku i vilave

  Zona/Rruga : Rruga e porcelanit Prane profarmes

  Jepet me qera vile dy kate oborre parkim
  cdo kate ka 3 dhoma ka guzhina ,pake placke
  jepet me afte te gjate cmimi 80000 lek
  e pershtatshem per banim dhe biznes

  Per cdo informacion kontaktoni
  Agjensi Tana Information
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0d764633-a987-421a-97f8-ff8c36172277.jpg
S: 205
Madhesia: 27.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6749e206-b982-425b-9778-8c75d4268ac4.jpg
S: 95
Madhesia: 71.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3f08a820-0478-48ba-abef-049a06e941de.jpg
S: 94
Madhesia: 28.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3ba4e7c3-f72f-40d2-b3de-2e25602e290b.jpg
S: 92
Madhesia: 44.0 KB  
  Agjensi Real Estate Tana Information
  Blv: Zhan Dark/kull 1
  Cel. : 0692107238

  tana.information@yahoo.com

  Real Estate Tana Information