devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes Vile 3+1+A+BLK Kati 3, 500 m² 135.000 Euro

  Shitet vile 3 kate, sip ndertim 500 m2 siperfaqe kati
  165 m2 sip trualli 900 m2 dokumentacion i rregullt
  Vendodhja Shenvlash durres ,3 kilometer larg detit
  dhe 100 m nga autostrada

  cmimi 135000 euro

  Per cdo informacion kontaktoni
  Agjensi Tana Informacion
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b8cd00ed-d7ee-4391-8126-1e15b5c214e0.jpg
S: 488
Madhesia: 21.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ee3ffb70-c383-469c-a831-460aeb8ccff0.jpg
S: 225
Madhesia: 18.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8ef818e0-6b36-4e1e-9846-c6d2bdc14b13.jpg
S: 220
Madhesia: 15.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8e2b4e46-ef10-483f-990f-95b9e0213385.jpg
S: 215
Madhesia: 20.9 KB  
  Agjensi Real Estate Tana Information
  Blv: Zhan Dark/kull 1
  Cel. : 0692107238

  tana.information@yahoo.com

  Real Estate Tana Information