Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, oferte City-tour Greqi Meteora
  Tour ne METEORA me nisje nga KORCA

  29 NENTOR

  Cmimi 15Eur/personi.

  Te perfshira ne Cmim jane:
  🚎 Transporti vajtje-ardhje;
  💁♂️Guida dhe organizimi

  Cel. : 0695757133
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: sunset_meteora_tour.jpg
S: 25
Madhesia: 37.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: meteora-day-trip-by-train-26.jpg
S: 19
Madhesia: 43.8 KB  


  Fani Travel & Tours


  tel : ++355 42 467 594
  mobil: ++355 68 22 89 009
  mobil: ++355 69 57 57 133
  skype: fani.travel.tours
  e-mail : fani.travel.tours@gmail.com

  web : www.fanitravel.com
  Apliko Tani, Kliko Ketu