kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, oferte City-tour Kroaci Dubrovnik 3 Dite

  Fundjave ne Dubrovnik .

  Date 2-4 Dhjetor
  Qendrim #3dite #2nete
  💶Cmimi 79 Euro

  Ne cmim perfshihet:
  🚎Transporti
  🏨Akomodim ne hotel 3*- 4*
  🍽️Mengjeset dhe darkat per dy dite qendrimi
  🚶*♂️Guide Shoqerimi pergjate gjith udhetimit

  Cel. : 0695757133
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 22
Madhesia: 32.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: croatia-dubrovnik-sunset.jpg
S: 11
Madhesia: 36.2 KB  


  Fani Travel & Tours


  tel : ++355 42 467 594
  mobil: ++355 68 22 89 009
  mobil: ++355 69 57 57 133
  skype: fani.travel.tours
  e-mail : fani.travel.tours@gmail.com

  web : www.fanitravel.com
  Apliko Tani, Kliko Ketu