Kompania Salillari shpk kerkon te punesoje INXHINIER ELEKTRIK

DETYRAT KRYESORE:
· Inxhinieri Elektrik ėshtė pėrgjegjės pėr zhvillimin e projekteve elektrike, dhe zbatimin e sistemeve/instalimeve elektrike nė te gjitha objektet qe kompania zhvillon.
· Inxhinieri Elektrik menaxhon grupe pune Specialistėsh Elektrik tė pėrqendruara nė kėto objekte dhe ndihmon nė zbatimin me pėrpikmėri tė Rregullores sė Sigurimit Teknik.


PERGJEGJESITE:
· Planifikon, organizon dhe mbikqyr punėn e Specialistėve Elektrik nė secilėn njėsi biznesi. Harton planin e zhvillimit dhe ėshtė pėrgjegjės pėr zbatimin e kėtij plani;
· Ndjek ecurinė e punimeve elektrike nė faza, qė nga projekt-ideja, zbatim dhe kolaudim perfundimtar;
· Rishikon dhe harton koston e instalimeve elektrike duke pėrgatitur preventivin total;
· Pėrpilon dhe koordinon punėn pėr pėrgatitjen e manualeve tė mirėmbajtjes sė instalimeve elektrike;
· Merr pjesė nė hartimin dhe zbatimin e rregullores sė sigurimit teknik nė lidhje me instalimet elektrike;
· Promovon njė praktikė tė sigurt pune, duke minimizuar rreziqet nė tė gjitha objektet;
· Inspekton tė gjithė punen/instalimet elektrike, duke pėrfshirė pajisjet dhe mjetet e punės dhe verifikon gjėndjen e tyre si dhe rekomandon ndryshime tė mundshme;
· Kontrollon dhe siguron qė forca punėtore punon duke zbatuar rregulloren e sigurimit teknik;
· Kryen funksione tė tjera tė pėrcaktuara nga Administratori i Pėrgjithshėm;
KRITERET DHE AFTESITE KRYESORE:


Edukimi/ Kualifikimi Diplome ne Inxhinieri Elektrike, perben perparesi Liēenca Elektrike
Njohuri kompjuterike Te njohe dhe te punoje ne programin AutoCad, Microsoft Office
Eksperienca e kerkuar Te kete mbi 5 vjet experience ne fushen e Inxhinierise Elektrike, si dhe te kete aftesi te shkelqyera organizative
Gjuhe te huaja Te zoteroje gjuhen angleze
Aftesi I afte dhe I gatshem per te punuar shpesh neper rrethe
Aftesi te tjera Te zoteroje patente klasi BTe interesuarit te dergojne CV ne adresen bstarova@salillari.al


Cel. : 0682055689