Fabrika Italiane SALONNI, mė e reja nė fushėn e prodhimit tė mobiljeve kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e biznesit.

Pėr kėtė, ju ftojmė tė aplikoni pėr pozicionin : Koordinatore Blerjeje

Kriteret qė duhet tė pėrmbushin kandidatėt :  • Pėrfunduar arsimin e lartė.
  • Njohuri tė shkėlqyera tė gjuhės Angleze.
  • Aftesi komunikimi dhe menaxheriale.
  • Mosha e preferuar 25-35vjec.
  • Te kete minimalisht 1 vit experience pune.Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dėrgoni CV dhe dokumentat tuaja plotėsuese, duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni, nė adresėn: hr@salonni.com