1. Standart Tirane, shes navigator Mercedes-Benz Evo 2008 navigator Viti 2008, 10.000 Leke

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze

  Shes navigator mercedes evo viti 2008 ne gjendje shume te mire ekrani shume i paster.
  Ka te integruar Mp3 dhe blututhe me komande ne timon. Cmimi 100000 lek .
  tel 0694050780
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 98124668-1795-46B7-95C6-5068ABB2D0FD.jpg
S: 314
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ADDC6D0B-89D0-4FAA-ADCB-DD7FE0552A1C.jpg
S: 185
Madhesia: 27.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 86095565-11BE-4A3B-BED6-B6BA6D7B6813.jpg
S: 194
Madhesia: 29.5 KB