kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Okazion!! Shitet biznes Call Center 3.000 Euro, ose jepet me qera.

  SUPER OKAZION!!! Shitet ose jepet me qera biznes Call Center tek 21shi. Dy salla te kompletuara dhe operative. Njera salle me 14 postacione per operator + Team Leader + Back Office dhe salla tjeter me 10 postacione per operator + Administrator + Team Leader + Back Office + pajisje zyre dhe server i konfiguruar me vicidial qe suporton deri ne 50 postacione. Perfshire edhe 2 database komplet me lista klientesh business dhe consumer. Cmimi i diskutushem.

  Cel. : 0699767827
  Cel. : 0675992895
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1515.jpg
S: 171
Madhesia: 27.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1518.jpg
S: 145
Madhesia: 26.9 KB