devinf.com
Katalogu i Pronave 2019
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 61 m² 52000 Euro (Rruga Bajram Curri, P.369/4, Sh.1, Ap.3, Tirane)

  Zona/Rruga : Rruga Bajram Curri, P.369/4, Sh.1, Ap.3, Tirane

  SHITET 1 + 1 SHTEPI DHE DYQAN 61 m2 PRAPA MEDRESESE
  Apartament ne katin e pare, 1+1 me siperfaqe 61m2 (njera nga dhomat eshte dyqan 25 m2)prapa Medresese, prane Tregut Industrial, afer Qendres Spitalore Universitare "Nene Tereza". E pamobiluar, ne gjendje optimale, dyqani me vetrate te madhe duralumini dhe qepen, pallat i vitit 1979, me hipoteke.

  Rruga "Bajram Curri"
  P. 369/4, Sh.1, Ap. 3, Tirane

  Cel. : +355692548878
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171106-WA0009.jpg
S: 290
Madhesia: 65.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171106-WA0010.jpg
S: 186
Madhesia: 41.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171106-WA0001.jpg
S: 174
Madhesia: 40.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171106-WA0005.jpg
S: 167
Madhesia: 53.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171106-WA0004.jpg
S: 178
Madhesia: 19.1 KB