devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 118 m² 114.500 Euro (Rr e Kavajes,pallati GLOBI)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės, Tiranė, Albania

  Shitet apartament nje siperfaqe prej 118 m² ne rrugen e Kavajes, prane qendres Globe.

  Ndodhet ne katin e 5 dhe eshte i tipit 2+1 + 2 tualete dhe 1 ballkon.

  Eshte i pozicionuar nga jugu,plot diell,fushe pamje te lire,shitet i mobiluar pjeserisht.


  Dokumentacion hipotekor te rregullt!!

  Cmimi 114.500 € total  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2137.jpg
S: 259
Madhesia: 22.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2134.jpg
S: 636
Madhesia: 28.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2135.jpg
S: 252
Madhesia: 23.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2136.jpg
S: 251
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2138.jpg
S: 259
Madhesia: 18.8 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar