GO FOREX SOLUTIONS ofron vende pune Broker , Apertura & Retention Italisht dhe Anglisht ️ dhe Full time per Forex.
Mos hezitoni na telefononi direkt per nje takim ne Cel . 0689032337


1.Apertura me minmumi 3 muaj eksperience Ne forex ose Binary Italisht dhe Anglisht !
Page Fikse 500 Euro Neto
FTD - 150 Euro per cope .
Pagat mesatare shkojne gjithmon mbi 1000 Euro


2.Retention
Page Fikse 700 Euro Neto plus 10 % per Loading pa fashe.
Ofrohen HOT LEADS & FTD cdo dite nga Investing.com ,CC dhe Web.


3.Broker , pagesat me te larta ne treg.
Mjafton te keni punuar ne call center per cdo fushate per me shume se 1 vite ne shitje !


Cfare kerkohet :
Aftesi te mira komunikimi
Gjuhe e folur Italisht ose Anglisht ne nivele te larta.
Disponibilitet pune Full Time
Kane perparesi personat me experience ne Kompani Forex ose Binary Option
Te punoje per objektiva


Kush jemi :
Go Forex Solutions eshte nje kompani nderkombetare me seli ne me shume se 20 vende ne bote , partner me disa nga kompanite me te medha te forex .


Ofrojme:
Jemi nė kėrkim tė personave tė cilėt duan tė mėsojnė dhe tė investojnė nė karriere.
Trajnime rreth fushės, informacione pėr tregjet nderkombetare , para dhe pas punesimit
Analiza teknike dhe fondamentale per tregun dhe ekonomine
Kontrate sipas Ligjeve Shqiptare te punesimit
Sistem Bonusesh ditore , javore dhe mujore
Vleresim ne baze te performances


Behu pjese e nje kompanie ku bazat e seciles jeni ju !
Te interesuarit te kontaktojne (dergojne CV) ne adresen e poshtshenuar ose ne INBOX.


Adresa ne fillim te Rruges se Elbasanit tek 7 Xhuxhat, ngjitur me Pasticeri Mon Amour.
Email : goforexsolutions@gmail.com Cel : 0689032337