Zona/Rruga : porcelan prane kompleksit xhura

Shes apartament, 1+1+aneks+ballkon+tualet me dritare,me siperfaqe 65 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 9(jo te fundit)te nje pallati te ri me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar.Pamja e apartamentit eshte nga Jugu.Shitet me cmim 58 milion leke te vjetra.

Cel. : 00355682812116