Ofrojmė Kurs -Prakėtikė PUNE EKONOMIST/E Individualisht & ne Grup


1-FINANCA 5.0 -OSE - KONTABILITET ALPHA
•Kohėzgjatja e kursit ėshtė mesatarishtė TRE (3) DITE, zhvillohen 3 Seanca, ku nje seancezgjate 2 ore = 6 orė nė total (3 seanca x 2 orė nje seancė) -DHE-njėkostototale = 3.500 ALL


2- FINANCA 5.0 -OSE - KONTABILITET ALPHA + Excel FALAS
•Kohėzgjatja e kursit ėshtė mesatarishtė NJE JAVE , zhvillohen 5.5 Seanca, ku nje seancezgjate 2 ore = 11 orė nė total (5.5 seanca x 2 orė nje seancė) -DHE-njė kostototale = 5.000 ALL

3- FINANCA 5.0 -OSE - KONTABILITET ALPHA+ Excel FALA + Program Portofoli per Subjektet FALAS
•Kohėzgjatja e kursit ėshtė mesatarishtė DY JAVE , zhvillohen 7.5 Seanca, ku nje seancezgjate 2 ore = 15 orė nė total (7.5 seanca x 2 orė nje seancė) -DHE-njė kostototale = 7.000 ALL


4- FINANCA 5.0 -OSE - KONTABILITET ALPHA & KONTABILITETI PRAKTIKE + Excel FALA + Program Portofoli per Subjektet FALAS
•Kohėzgjatja e kursit ėshtė mesatarishtė NJE MUAJ, zhvillohen 10 Seanca, ku nje seancezgjate 2 ore = 20 orė nė total (10seanca x 2 orė nje seancė)-DHE-njė kostototale = 10.000 ALL•Nė fund tė kursit ju pajisim me ēertifikatė tė liēensuar nga organet pėrkatėse shtetėrore.
•Ju pajisim me faturat e subjektit
•Ju pajisim me CD e Programit Financa 5.0 + Alpha


Nr kontakt 069 44 14 161