Limitless Ltd
kerkon te punesoje agjente marketingu Forex per gjuhen italiane , angleze , gjermane & spanjolle.

Kerkohet :

- Nese ke njohuri shume te mira te gjuhes italiane.
- Jane ambicioz per te arritur objektivat?
- Nese di te shesesh dhe kerkon te rritesh profesionalisht ?
- Te disponueshem per te punuar full time nga e hena ne te premte 10:00 - 19:00.
- Atehere je ne vendin e duhur, vetem nje telefonate larg.

Ju ofrojme !

- Page te kenaqshme me bonuse ditore, javore dhe mujore.
- Kontrate te rregullt me sigurime shoqerore sipas ligjit.
- Kushte komode , ambient te qete, rinor dhe dinamik.
- Mundesi per tu rritur profesionalisht dhe ekonomikisht.Per me teper informcion na gjeni ne adresat :

069 77 44 202 / 068 81 91 100
limitless.shpk@gmail.com
Rr " Barikadave " qendra Galeria perballe Eden Park .Tirane.
Rr " Egnatia " ngjitur me piceri Shijakun. Durres

Ju mirepresim