Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce per femije + karrige per makine per bebe deri 1vjec 15.000 Leke

  Shes karroce dhe karrige per makine per bebe deri ne 1 vjec. Karroca eshte perdorur max 1 here ne rruge. Ishte dhurate nga jashte por une kisha tjeter. Dhe ne foto po ta zmadhosh duken rrotat qe nuk jane si nga fabrika. Cmimi eshte 15.000 lek te reja i diskutueshem.

  Cel. : *+355 69 518 6059‬
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: F13489C5-040B-45D8-8101-3E9A54E6C504.jpg
S: 203
Madhesia: 54.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: D69C85CD-8CA4-400A-8A74-D40618F6BF69.jpg
S: 117
Madhesia: 50.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13FBA36D-F7A8-46AC-9CC7-A2F4C8D83C03.jpg
S: 117
Madhesia: 51.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8BD966C5-8F57-4F4B-AD28-970819B3C9BD.jpg
S: 107
Madhesia: 51.1 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu