kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine BMW 320 Viti 2007, 6000€ okazion

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner

  Makina esht ne gjendje shum te mir .vaj filtra .filter turbine .filter kamio bashk me vaje te sapo bera . Xhamat e zinje origjinal mbrapa .navigator .disqet 18 dhe 4 disqe origjinal te bmw 16 me goma te reja dimerore .esht shum ekonomike .e gatshme per cdo kontroll.nr,0692026006
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-10-30-08-28-15-921.jpg
S: 431
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-10-30-08-29-28-160.jpg
S: 282
Madhesia: 43.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-10-30-08-30-41-144.jpg
S: 277
Madhesia: 33.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-10-30-08-31-35-393.jpg
S: 297
Madhesia: 38.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-10-30-08-32-29-564.jpg
S: 257
Madhesia: 29.9 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu