Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes Karroce per femije 6.000 Leke

  Karroca eshte ne gjendje shume te mire dhe nuk eshte perdorur shume. 0694818355
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171029_221522.jpg
S: 197
Madhesia: 30.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171029_221427.jpg
S: 97
Madhesia: 32.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171029_221448.jpg
S: 95
Madhesia: 33.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171029_221348.jpg
S: 91
Madhesia: 31.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171029_221337.jpg
S: 94
Madhesia: 31.9 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu