Alfa Solutions shpk ofron mundėsi punėsimi duke i dhėnė pėrparėsi personave dinamikė dhe ambiciozė pėr tė zhvilluar aftėsitė e tyre profesionale.
Ne ofrojmė shėrbimin e klientelės dhe japim mbėshtetjen pėr tė gjithė konsumatorėt tė cilėt marrin shėrbime pranė klientėve qė ne kemi marėdhenie bashkėpunimi.

Ne po rekrutojmė 5 kandidatė pėr t’u bėrė pjese e skuadrės sonė nė njė prej fushatave tona duke ushtruar pozicionin e Suport Specialist Junior.

Kandidati/ja duhet tė ketė karakteristikat e mėposhtme:
· Njohje shumė tė mirė tė gjuhės Angleze, gjuha Germane dhe Italiane perbejne nje avantazh ( komunikim i folur dhe i shkruar )
· Aftėsi tė shkėlqyera komunkimi dhe tė ketė frymėn nė grup
· Njohuri bazė mbi sistemet informatike,(paketa Microsoft Office)
· Preferohen persona me pervojė nė aktivitetin e Shėrbimit tė Klientelės
· Tė jetė fleksibėl me Oraret e punės

Ofrojmė:
· Ambient pune dinamik dhe profesional
· Trajnime mbi kompanitė qė asistojmė
· Pagė konkuruese

Kandidatėt e interesuar mund tė dergojne CV e tyre ne adresen:

email hr@alfacapitalfx.com

Tel : + 355 4 562 0040
Cel. : + 355 69 32 98 677

Adresa: Komuna e Parisit. Rruga Tish Daija, Kompleksi Kika 2, Kati 0, godina 5, Tirana