Alfa Solutions shpk ofron mundėsi punėsimi duke i dhėnė pėrparėsi personave dinamikė dhe ambiciozė pėr tė zhvilluar aftėsitė e tyre profesionale.
Ne ofrojmė shėrbimin e klientelės dhe japim mbėshtetjen pėr tė gjithė konsumatorėt tė cilėt marrin shėrbime pranė klientėve qė ne kemi marėdhenie bashkėpunimi.

Ne po rekrutojmė 15 kandidatė qė zotėrojnė gjuhėn Frenge pėr t’u bėrė pjese e skuadrės sonė nė njė prej fushatave tona duke ushtruar pozicionin e Shėrbim Klienti.

Kandidati/ja duhet tė ketė karakteristikat e mėposhtme:

· Njohje shumė tė mirė tė gjuhės Frenge ( komunikim i folur dhe i shkruar )
· Aftėsi tė shkėlqyera komunkimi dhe tė ketė frymėn nė grup
· Njohuri bazė mbi sistemet informatike,(paketa Microsoft Office)
· Preferohen persona me pervojė nė aktivitetin e Shėrbimit tė Klientelės
· Tė jetė fleksibėl me Oraret e punės

Ofrojmė:

· Ambient pune dinamik dhe profesional
· Trajnime mbi kompanitė qė asistojmė
· Pagė konkuruese


Kandidatėt e interesuar mund tė dergojne CV e tyre ne adresen e

email hr@alfacapitalfx.com

Tel : +355 4 562 0040
Cel. : +355 69 32 98 677

Adresa: Komuna e Parisit. Rruga Tish Daija, Kompleksi Kika 2, Kati 0, godina 5, Tirana