Zona/Rruga : prane pazarit te ri

Shes apartament 3+1+2tualete+3 ballkone,me siperfaqe 140m2 neto me hipoteke.Apartamenti ndodhet prane pazarit te ri,ne krah te pallatit telebingo.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 10 katesh me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket.Pamja e apartamentit eshte nga J-P.Shitet me cmim 160000 euro.

Cel. : 00355682812116