Tirane, ofroj vend pune si Back End Developer.

Kompania ProCoDev kerkon te punesoje Back End Developer me keto kerkesa:

- Njohuri dhe eksperience ne PHP web-Laravel
- Pervoje nė JavaScript (+ JQuery ose Prototype), JSON dhe Ajax
- Pervoje nė MySQL, SEO/SEM, HTML/XHTML
- Aftesinė pėr tė trajtuar njėkohėsisht detyrat e shumėfishta
- Aftesinė pėr tė pėrmbushur afatet e paracaktuara
- Ne gjendje tė punoje ne grup dhe te kete aftėsi komunikimi.

Te interesuarit te dergojne CV ne email ose te kontaktojne ne numrin:

+355 69 25 61 224
info@procodev.com