kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Xbox 360 10.000 Leke

  Shes Xbox 360 E (modeli i fundit) ne gjendje shume te mire se bashku me 2 leva dhe 5 lojra.
  Hard Drive: 500GB
  Lojrat: FIFA 17, Destiny: The Taken King - Legendary Edition, The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition, Far Cry 3, Assassin's Creed: Revelations.


  Cel. : 0698716797
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 21952662_471226859925206_758059215_o.jpg
S: 26
Madhesia: 39.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 22015341_471226953258530_752094087_o.jpg
S: 16
Madhesia: 32.6 KB