kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes aspirator me filtra karboni per eleminimin e aromave, tymrave dhe yndyrnave

  Zona/Rruga : Rr..teodor keko

  Shitet aspirator me filtra karboni per eleminimin e aromave,tymrave,dhe yndyrnave...i pershtatshem per zgara..
  ka qene ne perdorim te nje dyqan peshku...i bere me porosi me vlere 2800 €...shitet per arsye mbyllje aktiviteti..
  cmimi okazion 120000 lek te reja...nr kontakt 0694269680

  Cel. : 0694269680
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171025-WA0001.jpg
S: 55
Madhesia: 22.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171025-WA0000.jpg
S: 29
Madhesia: 20.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu