kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Jepet me qera ose shitet Lokal ( Bar ) 250 m2 i mobiluar

  Jepet me qera ose shitet, Ambienti 200 m2 dhe veranda 50 m2. ne gjendjen aktuale eshte me te gjitha pajisjet dhe mobilimin e meparshem dhe qe jan funksionale per Bar ose Pub. Ndodhet ne Durres te vollga , perballe Torres Veneciane , ne krah te bankes San Paolo.
  Cel. : 0697605528
  Cel. : 0697952380
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_8492.jpg
S: 405
Madhesia: 28.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_8491.jpg
S: 389
Madhesia: 50.3 KB