kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce Bertoni Rock'n Roll 8.000 Leke

  Shes karrroce te markes Bertoni stili Rock'n Roll. Karroca ka nje kapese e cila ben te mundur qe gjate ecjes, te lekundet para dhe pas.
  Gjendja e karroces eshte shume e mire. Ndenjesja mund te perdoret edhe ne makine.
  Ngjyrat si ne foto.

  Per interesime telefononi ne kete nr
  +355698179002
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171024_233831.jpg
S: 88
Madhesia: 18.7 KB