kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce Bertoni Rock'n Roll 4.500 Leke

  Shes karrroce te markes Bertoni stili Rock'n Roll. Karroca ka nje kapese e cila ben te mundur qe gjate ecjes, te lekundet para dhe pas.
  Gjendja e karroces eshte e mire. Ndenjesja mund te perdoret edhe ne makine.
  Ngjyrat si ne foto.
  Pjesa e pasme e kapucit ka 2 njolla si ne foto.
  Cmimi i padiskutueshem.

  Per interesime telefononi ne kete nr
  +355698179002
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171024_233831.jpg
S: 180
Madhesia: 18.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-fbf6c0c804e439c6e7e91e9f54d9988f-V.jpg
S: 62
Madhesia: 33.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-7bb9f49ab04b1062c2e2630a04e3896c-V.jpg
S: 57
Madhesia: 36.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_2017-12-01-19-48-29-1.jpg
S: 53
Madhesia: 47.0 KB