Albacall
Kliko
Apply Saudia Cabin Crew Vacancy
Kliko Ketu

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, kerkohet part time AGJENT IMMOBILIAR

  *-Kerkojme agjent immobiliar.
  *-Mosha e preferuar 22-45 vjec.
  *-Te kene perfunfunduar arsimin e larte.
  *-Te njohin gjuhen italiane dhe angleze.
  *-Preferohet patent te klasit B.
  *-Ju lutem dergoni cv me foto ne adresen e meposhteme brenda dt 05.02.2018
  *-Kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen prej nesh.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pc-img-1.png
S: 605
Madhesia: 69.0 KB  


  📫 Adresa:Prane sheshit Willson, pallati ku eshte PORCELANOZA.
  Rr. "ABDYL FRASHERI"
  Nd.5,H.6
  NJESIA ADMINISTRATIVE Nr.5, 1019
  TIRANE