Kompania Dast sh.a pjesė e DELTA GROUP ku bėjnė pjesė kompanitė Deutschcolor, Delta Home, Thermoswiss, Dast dhe Delta.
Dast ėshtė lider nė prodhimin e ngjitėsve dhe rifiniturave, si rrjedhim i rritjes sė vazhdueshme tė saj
kėrkon tė rekrutoj staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e saj tė biznesit.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti I skuadrės nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vlerėsimi sipas njė skeme motivimi nė referencė tė performancės
dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politik sociale e grupit tonė.

Ėshtė kėnaqėsi pėr ne tė mirėpresim kandidatė qė na vlerėsojnė dhe dėshirojnė tė jenė pjesė e DELTA GROUP.

Pėr kėtė, ju ftojmė tė aplikoni pėr pozicionin: Export Manager

Kriteret qė duhet tė pėrmbushin kandidatėt :


  • Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė.
  • Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze.
  • Tė ketė aftėsi shumė tė mira menaxheriale.
  • Eksperiencė nė fushėn e menaxhimit
  • Mosha e preferuar 25-40 vjec.
  • Lejė drejtim automjeti.


Si t
ė aplikoni:
Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dergoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotėsuese,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni , nė adresėn: hr@dast.eu
Ju do tė kontaktoheni nga burimet njerėzore, DELTA GROUP,
vetėm nėse CV dhe dokumetat tuaja plotėsuese do tė klasifikohen / seleksionohen nga skuadra jonė e vlerėsimit.

Tek ne Cv-ja juaj ėshtė e sigurt dhe do tė trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.