kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Toyota Yaris Verso Viti 2005, dogane dokumenta, 3350 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 74
  KM..........: 196 mije

  Toyota Yaris Verso 1.4 nafte, viti 2005, dogane dokumenta, 196 mije km origjinale, ngjyre gri ne bezhe, manuale, kupature e bollshme
  ne volum, 5 porta nga te cilat porta e pasme (bagazhi), eshte
  e hapshme ne te gjithe siperfaqen e pasme te makines,
  cka e ben mjaft funksionale dhe efektive per qellime te ndryshme, vecanerisht per aktivitete pune.
  Opsione baze: xhama elektrik, sigurese xhami dhe dyersh, pasqyra elektrike, radio CD origjinale, mbyllje qendrore me pult, dy celesa perdorimi. 98 % goma te reja.

  Gjendje perfekte xhenerike motorrike.
  Kjo kategori autoveture, njihet per qendrueshmeri ne mosdhenie problemesh.
  Teper ekonomik ne konsum.

  konsumi: jashte qyteti 4.0 L
  brenda qyteti 5.5 L
  kombinuar 4.7 L
  E sapo ardhur  Cel. : 068 28 019 22
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: t7.jpg
S: 350
Madhesia: 55.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: t4.jpg
S: 138
Madhesia: 33.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: t8.jpg
S: 138
Madhesia: 38.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: t5.jpg
S: 152
Madhesia: 29.2 KB