Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Lushnje, shes kamera Sony Z5E 750 Euro

  kamera Sony Z5E, E paisur me karikues orgjinal digital me ekran , me dy bateri te medha , ku njera ka bere vetem 2 rikarikime, thuajse e re,me canten e vet sony, me mikrofon te jashtem sony dhe me hardisk te jashtem 60Gb. Kamera filmon njekohesisht ne kasete dhe ne hardisk.,me hardisk kushton 1000 euro ipadiskutueshem.( vetem hdd po ta blini ne ebay kushton 600-700.euro shiko ketu http://www.videotech.ro/en/camcorder...recording-unit .kamera ka mekanizem te ri.


  Cel. : 0684846606
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0329.jpg
S: 127
Madhesia: 35.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0327.jpg
S: 50
Madhesia: 32.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0328.jpg
S: 53
Madhesia: 31.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu
  Apliko Tani, Kliko Ketu