kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart The Way for Training and Development

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 70
Madhesia: 54.2 KBQendra "The Way" ėshtė qendra mė e re ne treg pėr zhvillim,trajnim dhe pėrgatitje.Nė qendrėn tonė ne ofrojmė kurse pėrgatitore pėr:
  1-Gjuhėn shqipe dhe angleze pėr fėmijė tė moshės 4-6 vjeē.
  2-Gjuhėn angleze,duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara akademike.
  3-Gjuhėn angleze pėr qėllime specifike.
  4-IELTS,TOEFL,TOEIC,FCE.
  5-Gjuhėn frėnge duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara akademike.
  6-Gjuhėn gjermane duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara akademike
  7-Gjuhėn greke duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara.
  8-Gjuhėn italiane duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara.
  9-Lėndėt shkollore nga klasa 1-12.
  10-Lėndėt e Mjekėsisė,Farmacisė,Infermierisė,Imazherisė,Fiziot erapisė,Gjenetikės
  11-Provimet e maturės shteterore .
  12-Frėngjishten Juridike.
  13-Marketingun e biznesit dhe menaxhimit e biznesit.
  Ju mirepesim :)

  Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrat tane: 042220009/0698586692
  Adresa jone: Rr.Myslym Shyri,prane shkolles Dora D'istria.
  Email: thewaytd@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 66
Madhesia: 56.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: final card part 2.jpg
S: 67
Madhesia: 23.6 KB