kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes frigorifer shes frigorifer makine 4.000 Leke

  Frigorifer per makine. i perdorur, ne gjendje pune. punon edhe per te mbajtur gjerat e ngrohta. i Pershtatshem per familje dhe per pune. shitet per aresye mosperdorimi. Cmimi 4000 lek i diskutueshem. kontakt: 0692180796.

  Cel. : 0692180796
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2017-10-20 at 1.08.27 PM (2).jpg
S: 77
Madhesia: 25.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2017-10-20 at 1.08.27 PM.jpg
S: 34
Madhesia: 26.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2017-10-20 at 1.08.27 PM (1).jpg
S: 35
Madhesia: 28.7 KB