Zona/Rruga : BRRYLI,TE AMBULANCA IRANIANE

Shes apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2 me hipoteke.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh pa ashensor.Apartamenti eshte i rregulluar dhe shitet bosh me cmim te diskutueshem prej 86000 euro.Apartamenti ndodhet ne zonen e brrylit prane ambulances iraniane.Pallati eshte ndertim i vitit 2000.Cmimi mund te diskutohet

Cel. : 00355682812116